Telif Hakkı

(5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır.)

Denemecoz.com sitesinde yer alan soruların bir kısmı kendi bünyemizde yazdığımız sorulardan, diğer kısmı ise internet ortamında herkes için kullanıma açılan sorulardan oluşmaktadır. Sitemizde yer alan online testler sınava hazırlanan öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olmak için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sınavlara hazırlanan arkadaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla oluşturulan bu sınavlarda yer alan sorulardan size ait olduğunu tespit ettiğiniz soruyu ekte belirterek bize denemecoz@gmail.com mail adresi üzerinden isim soyisim, eposta ve telefon bilgilerinizi yazarak bildirmeniz durumunda ilgili içerik en geç 36 saat içerisinde sitemizden kaldırılacağını bilmenizi isteriz.

Denemecoz.com yukarıda da belirttiğimiz gibi öğrenci arkadaşlarımıza sınavlara hazırlanma süreçlerinde hiçbir ücret talep etmeden yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur. Öğrenci arkadaşlarımıza şimdiden girecekleri sınavlarda başarılar dileriz.


Denemecoz - Telif Hakkı
Denemecoz - Telif Hakkı